UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Po licznych prośbach uczestników naszej poprzedniej edycji warsztatów teatralnych pn. PSTRO, od 1 września startujemy z naborem na warsztaty teatralne „Pstro 2”

Program warsztatów obejmie podstawy wiedzy z zakresu historii teatru, rolę światła i muzyki w spektaklu. Nie zabraknie też pracy nad dykcją i emisją głosu. Pracujemy nad wyobraźnią, koncentracją, pamięcią, świadomością ciała oraz ruchem scenicznym. Uczestnicy warsztatów zapoznają się z materią teatralną poprzez świat bajek, kontakt z tekstem, kostiumem oraz rekwizytem. Efektem pracy uczestników będzie premiera spektaklu.
Kto może wziąć udział w warsztatach teatralnych?

Każdy!
Zajęcia teatralne, bez względu na zdolności indywidualne, a także predyspozycje wrodzone u dzieci są swoistą terapią pedagogiczną, która w naturalny sposób dostarcza dzieciom naturalnych bodźców. Warsztaty teatralne stworzone zostały po to, aby rozbudzić w dzieciach pasję teatralną, pobudzić do twórczego myślenia, a także po to, by mały adept kursu, dzięki zajęciom w przyjaznej atmosferze, wzmacniał poczucie pewności siebie, nauczył się przełamywać strach w kontaktach interpersonalnych oraz udoskonalił umiejętność komunikacji niewerbalnej.

Zajęcia dedykowane do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat. 

Warsztaty teatralne „Pstro 2” będą odbywać się w dwa wybrane poniedziałki miesiąca o godzinie 16:00 w siedzibie Fundacji z Pasją – ul. ks. bp. H. Bednorza 20, 40-384 Katowice

Liczba miejsc ograniczona, wobec czego obowiązują zapisy poprzez poniższy formularz:

Więcej informacji pod nr tel.: 796 103 463

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC!

One thought on “Rusza nabór na warsztaty teatralne PSTRO 2 [BRAK MIEJSC!]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *