Wielkimi krokami zbliża się otwarcie nowej sceny teatralnej na mapie Katowic! Dzięki wsparciu Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek Katowice Miasto Ogrodów buduje się nowa przestrzeń do działań teatralnych i około teatralnych w Katowicach – Szopienicach.

Interesujesz się teatrem? Masz już jakieś doświadczenie w tym kierunku? Byłeś choinką w przedstawieniu szkolnym? A może wolałeś recytować słynnych poetów? Jesteś zapalonym widzem teatralnym, który zawsze marzył o tym aby stanąć na scenie, lecz nigdy jeszcze nie miał na tyle odwagi? Najważniejsze to szczere chęci i zapał do pracy na scenie. Reszty cię nauczymy! Dołącz do grupy teatralnej Paradoks i stwórz pierwszą premierę wystawioną na deskach nowej sceny teatralnej!

Czekają na ciebie warsztaty teatralne, które od podstaw wprowadzą w świat gry aktorskiej. Odbędą się m.in. zajęcia ruchowe z elementami tańca ułatwiające pracę z ciałem na scenie. Nie zabraknie ćwiczeń poprawiających dykcję i emisję głosu. Będziemy także pracować nad interpretacją tekstu i improwizacją sceniczną.

Spotkania odbywają się w poniedziałki o 16:30
Zajęcia przeznaczone są do osób powyżej 16 roku życia.

Dołącz do nas! Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko

Wiek

Miejscowość

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Skąd dowiedziałeś się o naborze do grupy teatralnej?

Dlaczego chcesz dołączyć do grupy teatralnej Paradoks?

Czy chcesz zapisać się do newslettera i otrzymywać informację o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez Fundację z Pasją?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację z Pasją w celu wzięcia udziału w spacerze historycznym. Oświadczam, że zapoznałem/am się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Oświadczam, iż zapoznałem/am się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Pełny tekst polityki prywatności

2dpowiedzi na “Dołącz do grupy teatralnej Paradoks!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *