Wielkimi krokami zbliża się otwarcie nowej sceny teatralnej na mapie Katowic! Dzięki wsparciu Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek Katowice Miasto Ogrodów buduje się nowa przestrzeń do działań teatralnych i około teatralnych w Katowicach – Szopienicach.

Interesujesz się teatrem? Masz już jakieś doświadczenie w tym kierunku? Byłeś choinką w przedstawieniu szkolnym? A może wolałeś recytować słynnych poetów? Jesteś zapalonym widzem teatralnym, który zawsze marzył o tym aby stanąć na scenie, lecz nigdy jeszcze nie miał na tyle odwagi? Najważniejsze to szczere chęci i zapał do pracy na scenie. Reszty cię nauczymy! Dołącz do grupy teatralnej Paradoks i stwórz pierwszą premierę wystawioną na deskach nowej sceny teatralnej!

Czekają na ciebie warsztaty teatralne, które od podstaw wprowadzą w świat gry aktorskiej. Odbędą się m.in. zajęcia ruchowe z elementami tańca ułatwiające pracę z ciałem na scenie. Nie zabraknie ćwiczeń poprawiających dykcję i emisję głosu. Będziemy także pracować nad interpretacją tekstu i improwizacją sceniczną.

Spotkania odbywają się w dwa poniedziałki każdego miesiąca o 16:30
Zajęcia przeznaczone są do osób powyżej 16 roku życia.

Nabór zakończony

2 thoughts on “Dołącz do grupy teatralnej Paradoks!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *