I warsztaty plastyczne – „Portret słownego człowieka”

Kiedy?: 5 maja 2017 o godzinie 17:00
Gdzie?: Sala Świetlicy Środowiskowej przy ul. Bednorza 20 w Katowicach – Szopienicach

Prowadząca: mgr Beata Gryc, absolwentka kierunku Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwa na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Miła, uśmiechnięta pełna pasji i energii w przekazywaniu wiedzy najmłodszym. Z głową pełną pomysłów, świat wydaje się ciekawszy.

Opis: Tworzenie portretu polega na wycięciu z gazet słów, haseł które przykują ich uwagę i odnoszą się do ich życia w sposób bezpośredni. Wycięte hasła mają tworzyć coś na kształt twarzy. Pozostałe elementy np. Włosy, szyja czy jakieś ozdoby dorysowują używając flamastrów oraz papieru kolorowego. Na koniec każdy z uczestników zajęć zaprezentuje pozostałym uczestnikom swój portret i wyjaśnia dlaczego wyciął z prasy takie słowa i z czym się one wiążą.

Zajęcia dedykowane dla osób powyżej 8 lat

Liczba miejsc ograniczona, wobec czego obowiązują wcześniejsze zapisy:

  Imię i nazwisko

  Jeśli nie jesteś pełnoletni/a wpisz imię i nazwisko rodzica

  Wiek

  Miejscowość

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Skąd dowiedziałeś się o EDU/AKCJI ?

  Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych Fundacji z Pasją, a także na korzystanie z nich zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z dn. 29.08.1997r.) oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości tekstowych oraz e-maili od Fundacji z Pasją.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *