Wielkimi krokami zbliżamy się do finału cyklu naszych warsztatów teatralnych prowadzonych w katowickiej dzielnicy – Szopienice.

Serdecznie zapraszamy 2pstro-plakat grudnia o godzinie 17:00 na premierę spektaklu pt.: “Pstro” w Miejskim Domu Kultury Szopienice-Giszowiec przy ul. Hallera 28.

“PSTRO” porusza bardzo aktualny temat lęku przed nieznanym, nowym, innym, który prowadzi do samotności, paradoksu życia, pychy i próżności człowieka. Walka ze zbliżającą się nieznaną szarością staje się impulsem do działań i początkiem wejścia w efemeryczny świat spektaklu, w którym zasady z życia codziennego zostają zastąpione splotem połączeń przyczynowo-skutkowych odpowiadającym nadrealizmowi, dla którego głównym celem będzie wyrażanie wizualne percepcji wewnętrznej. Jedynym na to rozwiązaniem okazuje się oderwanie od rzeczywistości i niepohamowana fantazja uwolniona od zasad logiki. W spektaklu odnajdziemy także niesamowity humor, ironię, błyskotliwość i wszech otaczający oniryzm, a przede wszystkim relacje międzyludzkie, które okazują się najważniejszą wartością życia.

Po spektaklu odbędzie się uroczyste wręczenie uczestnikom certyfikatów ukończenia warsztatów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *