Skuliśmy częściowo tynki, ale to dopiero początek! Biuro naszej fundacji, która jest wydawcą „Miesięcznika Roździeńskiego”, zajmuje się upowszechnianiem kultury, przywracaniem do życia zapomnianej historii, organizacją warsztatów, wycieczek i wykładów mieści się w budynku parafii ewangelickiej przy ul. ks. bp. H. Bednorza. 20 metrów kwadratowych na II piętrze otworzyło przed nami nowy etap. Nie jest on jednak wcale taki prosty, gdyż aby przeprowadzić remont i zdobyć wyposażenie potrzebujemy środków finansowych.

W biurze będziemy mogli dalej realizować nasze projekty i pracować nad nowymi. Wydarzenia organizowane przez nas są bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Dzisiaj to my potrzebujemy waszego wsparcia. Musimy m.in. ocieplić lokal od wewnątrz, kupić kaloryfery, wykonać podwieszany sufit, wymienić szyby w oknach, położyć gładzie, pomalować wszystko, kupić i podłączyć lampy, gniazdka, włączniki i na sam koniec zakupić niezbędne wyposażenie.

Będziemy wdzięczni, jeśli zdecydujecie się wesprzeć remont biura poprzez dołożenie swojej „cegiełki”.

Dane do przelewu:
Fundacja z Pasją
ul. Bednorza 20
nr konta:
38 2030 0045 1110 0000 0426 2280
Tytułem: darowizna na remont biura

Zarząd Fundacji z Pasją

Stan na 09.08.2018: