Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty plastyczne. Tym razem będziemy tworzyć zakładki do książek.
Data: 5 czerwca, 17:15

Miejsce: ulica Bednorza 20, Katowice – Szopienice

Zajęcia dedykowane dla osób powyżej 7 lat. Jeśli dziecko ma poniżej 7 lat, może uczestniczyć w zajęciach razem z rodzicem / opiekunem prawnym.

W razie pytań, proszę dzwonić pod numer: +48 796 103 463

Liczba miejsc jest ograniczona wobec czego obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez poniższy formularz.

Skąd dowiedziałeś się o EDU/AKCJI ?

Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych Fundacji z Pasją, a także na korzystanie z nich zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z dn. 29.08.1997r.) oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości tekstowych oraz e-maili od Fundacji z Pasją.